Про компанію JAOS

JAOS (Japan Offroad Service) - це японська компанія, що спеціалізується на виробництві та дистрибуції найпередовішої та найякіснішої у світі продукції для повнопривідних автомобілів. Компанія JAOS була заснована в 1985 році в Токіо (Японія) і дуже швидко стала одним з провідних виробників аксесуарів для позашляховиків в Японії. JAOS стала першою компанією, яка виробляє повністю з нержавіючої сталі збірні захисту бамперів (так звані «кенгуріни») і досі продовжує лідирувати та встановлювати стандарти для всієї індустрії. Не так давно представлена ​​в Україні, з 1999 року, продукція JAOS була першою, виконаною повністю з нержавіючої сталі Т304 (харчова нержавіюча сталь), і першою мала кріплення переднього захисту в 6 точках. З такою унікальною конструкцією компанія JAOS швидко була визнана як виробник тільки високоякісного обладнання для повнопривідних автомобілів. Від колісних дисків до вихлопних систем у компанії JAOS ми отримуємо задоволення від концентрації наших зусиль на просування високоякісних аксесуарів на українському ринку. Немає іншої такої компанії у світі, яка б пропонувала споживачеві можливість удосконалити свій позашляховик, використовуючи продукцію одного виробника.

Якість, технологія та дизайн

Досвідчена команда інженерів компанії JAOS дбає про кожен елемент конструкції, що виходить зі стін фабрики JAOS, будучи повністю впевненою в якості і постійно перебуваючи в пошуку досконалості. Комбінуючи це з чудовими виробничими потужностями, що використовуються, створюється найвище технологічне обладнання доступне сьогодні. Компанія JAOS отримала за ці роки неоціненний практичний досвід, працюючи з такими компаніями, як Toyota, Nissan та Mitsubishi в Японії, щоб виробляти найбільш надійні аксесуари, призначені для міста, шосе та бездоріжжя. Виробники додаткового обладнання для автомобілів, такі як Ralliart у Японії, визнали можливості продукції JAOS. Компанія була офіційним спонсором Айвана Стюарта, який брав участь у ралі BAJA у 1999 році на автомобілі Toyota Land Сruiser. Компанія JAOS була задіяна у підготовці ралійних автомобілів для гідних поваги компаній, таких як Toyota Motor Sports, Toyota Racing Development, BF Goodrich Tires, Yokohama Tires, HKS, Ramsey Winch та Daimler Chrysler.

Всесвітнє визнання JAOS

Маючи двадцятидворічний досвід виробництва якісної та високотехнологічної продукції унікального дизайну, компанія JAOS набула репутації, що передбачає очікування та запити покупців. Продукція JAOS добре відома в країнах Центральної та Південної Африки, Близького Сходу, Європи, Азії, США та Австралії, продовжуючи лідирувати і встановлювати еталони індустрії на ринку, що швидко розвивається. В Україні продукцію JAOS представляє компанія «4х4 Офф-роуд Центр».